“Konfor ve rahatlığı sizler için bir araya getirdik..”

2 ‘si Suit Oda , 18 Deniz Manzaralı Balkonlu Oda , 17 Havuz Manzaralı Balkonlu Oda  5 Adet Delüx Balkonlu Oda  , 4 Adet Balkonsuz Deniz Manzaralı Oda  toplam 46 Oda  ve 76 yatak kapasitesi olan odalarımızda dinlenmenin keyfini çıkaran konuklarımızın da dediği gibi, Ege’in huzurunu başucunuza getiriyoruz. Yeşilliğin ve denizin içinde, eşsiz manzarası ve eksiksiz konforuyla konfor ve rahatlığı sizler için bir araya getiriyoruz. Kaliteli, konforlu ve lüks tatil geçirmeniz için tüm detayları düşünüyoruz. Odalarımızda bulunan balkon , mini buzdolabı, dahili telefon, kablosuz internet, TV, klima, Parke zemin, küvet/wc ve saç kurutma makinesi ile eksiksiz bir konaklama sunuyoruz.

STANDART ODA

20 metrekare genişilğinde olan odalarımızda; gardırop/dolap, klima, telefon, Tv, kablosuz internet, duşakabinli banyo, terlik, banyo buklet malzemeleri ve minibar bulunmaktadır. Zemin parkedir.

HAVUZ MANZARALI ODA

25 metrekare genişilğinde olan odalarımızda; gardırop/dolap, klima, telefon, Tv, kablosuz internet, duşakabinli banyo, terlik, banyo buklet malzemeleri ve minibar bulunmaktadır. Zemin parkedir.

DENİZ MANZARALI ODA

30 metrekare genişliğindeki odalarımızda; gardırop/dolap, klima, telefon, Tv, kablosuz internet, duşakabinli banyo, terlik, banyo buklet malzemeleri ve minibar bulunmaktadır. Zemin parkedir.

SUITE ODA

70 metrekare genişliğindeki odalarımızda; gardırop/dolap, klima, telefon, Tv, kablosuz internet, duşakabinli banyo, terlik, banyo buklet malzemeleri, oturma grubu , minibar bulunmaktadır. Zemin parkedir.

Deniz Manzaralı Balkonlu Delüx Oda

35 metrekare genişliğindeki odalarımızda; gardırop/dolap, klima, telefon, Tv, kablosuz internet, duşakabinli banyo, terlik, banyo buklet malzemeleri ve minibar bulunmaktadır. Zemin parkedir.