Urla’daki Aile Oteliniz: Siz İnn Otel

Siz İnn Otel Ege’nin benzersiz güzellikleriyle çevrili, yeşil ve mavinin buluşma noktası Urla’da 22 Şubat 2020 tarihi itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlamıştır.

Erne Booking olarak, Alanya’da bulunan Siz İnn Resort &Spa Otel’de 2019 sezonunda siz değerli misafirlerimize hizmet verdik. Alanya’daki otelimizin denize mesafesinin uzak olması ve binasının eski olmasından dolayı siz değerli misafirlerimizi artık Ege’nin incisi Urla’da, denize sıfır, yeni tadilat gören, kent yaşamından, gürültüden ve koşuşturmadan uzak, yeşil ve maviyle iç içe olan yeni yerimizde, Siz İnn Otel’de ağırlayacağız

Alkolsüz karma havuz konseptiyle hizmet veren Siz İnn Otel, tatilin lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç olduğu günümüzde Türk aile yapısına uygun hizmet standardının yanı sıra ekonomik anlamda tatil yapmak isteyen herkes için çeşitli fırsatlar sunuyor.

Misafirlerine ferah ve konforlu konaklama sağlayan Siz İnn Otel’de Standart Oda, deniz manzaralı, havuz manzaralı, suit odalar ve villalar olmak üzere beş farklı oda tipi seçeneği bulunuyor.

Siz İnn Otel kaliteli hizmet anlayışı, mutfakta eşsiz lezzetler yaratan şefleri, güler yüzlü ve ilgili personelleriyle misafirlerinin gönüllerini fethediyor. Konuklarının büyük beğenisini toplayan Siz İnn Otel yılın tüm yorgunluğunu atabileceğiniz, ailenizle birlikte huzurlu ve keyifli vakit geçirebileceğiniz harika bir tatil deneyimi sunuyor.

İzmir’in Urla ilçesi Çeşmealtı mevkiinde bulunan tesis Urla merkezine 7 km, Seferihisar ve Sığacık’a 30 km, Çeşme ve Alaçatı’ya 45 km, İzmir Adnan Menderes Havaalanına ise 46 km uzaklıkta bulunuyor.